Panel uživatele

Profil

O nás

O nás

Firma OC KVARTET s.r.o. je pokračovatelka firmy ŽELEZÁŘSTVÍ-PRŮMYSLOVÉ ZBOŽÍ Anna Ulrichová, která podniká od roku 1991. Majitelka si otevřela svoji prodejnu v roce 1992, kdy zakoupila prostory v Opolského ulici v Kosmonosích, kde dříve sídlila prodejna obuvi.
Paní Ulrichová od začátku prodávala a zásobovala prodejnu sama,což se nedalo dělat do nekonečna, a proto v roce 1993 nastoupily na prodejnu dvě dcery. Postupně se začaly přijímat i další prodavačky a v roce 1995 byla po ukončení studia přijata třetí dcera. I když se prodejní plocha zvětšovala do prostor skladů, stejně postupem času byly prostory nedostačující. Majitelka totiž neustále rozšiřovala sortiment, aby od ní odcházelo co nejvíce spokojených zákazníků. Proto se v roce 1997 začalo budovat nové obchodní centrum nedaleko od první prodejny, a to na místě skladových prostor v Debřské ulici.
V roce 2000 bylo otevřeno obchodní centrum Kvartet s prodejnou v přízemí se sortimentem: železářství, nářadí, barvy-laky a dřevěné lišty; a pak s prodejnou v prvním patře se sortimentem: domácí potřeby, sklo-porcelán, elektro zboží a materiál, drogerie a proutěné zboží.
V roce 2005 převzaly firmu 3 dcery a byla založena firma OC KVARTET s.r.o. Poté se do kolektivu přidala též 4 dcera a byly přijaty další prodavačky. Nyní má kolektiv 10 zaměstnanců, snahou a cílem všech je spokojený zákazník.
V roce 2009 byla firma nucena rozšířit skladové prostory na sortiment pletiva a sloupků a stavebních koleček, aby se uspokojila poptávka co největšího okruhu zákazníků. Na podzim poté byly rozšířeny parkovací prostory do dvora areálu firmy, které byly nedostačující s dosavadním počtem 6 parkovacích míst v přední části komplexu.
Zákazníci jsou u nás na prvním místě, proto se snažíme vést co nejširší sortiment zboží a samozřejmě každému co nejlépe pomoci s výběrem zboží. Velmi si vážíme každého zákazníka a zároveň děkujeme za dosavadní přízeň. Doufáme, že se k nám v budoucnu budou všichni zákazníci rádi vracet.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

OC KVARTET s.r.o.

Musalová, Linhartová, Krištofová
jednatelky

TOPlist

Kontakty

Kontakty

OC KVARTET s.r.o.
Debřská 1000
293 06  Kosmonosy

IČ: 27202577
DIČ: CZ27202577

Společnost je zapsána v OR vedeném MS v Praze oddíl C, vložka 104127.

Výpis z obchodního rejstříku.

       
E-mailockvartet@ockvartet.cz

 
Prodejna železářství:

Tel: +420 326 731 167 prodejna
       +420 326 731 166  kancelář

E-
mail: zelezarstvi@ockvartet.cz
             musalova@ockvartet.cz 
             linhartova@ockvartet.cz
             martinkova@ockvartet.cz

 
Prodejna domácích potřeb:

Tel:
+420 326 731 168

E-mail:  d.potreby@ockvartet.cz
             kristofova@ockvartet.cz

ssl certified

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info