Kladivo vrtací aku SHARE20V, 1,7J, SDS plus, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh
Hodnocení
kladivo vrtací SHARE20V, 2000mAh Čtěte více
Skladem
Přidat k Oblíbeným
Nejdříve se musíte přihlásit
Hlídací pes
Skladové číslo: 8791818
Výrobce: EXTOL INDUSTRIAL
Popis
  • pneumatický příklep pro rychlé vrtání
  • pro SDS plus vrtáky a sekáče
  • zámek sekáče a nastavení polohy sekáče
  • zpětný chod
  • LED osvětlení se zpožděným vypnutím
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
PARAMETRY
baterie:20V Li-ion
extra:prokluzová spojka
hmotnost s baterií:2,3kg
kapacita baterie:2000mAh
max. vrtání do betonu:22mm
max. vrtání do dřeva:28mm
max. vrtání do oceli:13mm
nabíjení baterie cca:55min
otáčky:0-1400/min
počet příklepů:0-4500/min
síla úderu:1,7J
úchyt:SDS-plus