Pila řetězová aku SHARE20V, BRUSHLESS, 30cm, bez baterie a nabíječky
Hodnocení
pila řetězová aku SHARE20V, 30cm, bez bat. a nab. Čtěte více
Skladem
Přidat k Oblíbeným
Nejdříve se musíte přihlásit
Hlídací pes
Skladové číslo: 8891921
Výrobce: EXTOL PREMIUM
Popis
  • silný „brushless" motor
  • snadné napnutí a výměna řetězu
  • automatické mazání řetězu
  • bezpečnostní pojistka a brzda
  • zavěs na zeď
  • ukazatel stavu nabití baterie
PARAMETRY
baterie:20V Li-ion
délka lišty:305mm
hmotnost:2,7kg
objem olejové nádržky:120ml
příslušenství:olej
rychlost řetězu:10m/s
řezná délka lišty:205mm