Nůžky na plech, prostřihovačky aku SHARE20V, BRUSHLESS, bez baterie a nabíječky
Hodnocení
nůžky na plech, prostřihovačky aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky Čtěte více
Skladem
Přidat k Oblíbeným
Nejdříve se musíte přihlásit
Hlídací pes
Skladové číslo: 8791831
Výrobce: EXTOL PREMIUM
Popis
Aku nůžky na plech jsou určeny pro snadné vystřihování plochého, vlnitého a lichoběžníkového plechu bez zkroucení a deformace hran. Nůžky jsou poháněny nejmodernějším „brushless” motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Díky absenci kabelu je práce s nimi pohodlnější, zejména na místech, kde by manipulace s kabelem byla obtížná nebo nebezpečná. Aku nůžky jsou ideální volbou pro profesionály v oblasti stavebnictví, klempířství nebo údržby, ale také pro kutily, kteří potřebují provádět přesné a čisté řezy. S matricí otočnou o 360° lze vystřihovat libovolné tvary. Minimální kružnice kterou lze vystřihnout má průměr 75mm. Pro snadné a bezpečné ovládání jsou nůžky vybaveny dlouhým “pádlovým” spínačem s pojistkou proti náhodnému stisknutí. Díky úzkému tělu se snadno drží v ruce. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2Ah akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4–8Ah. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
  • stříhání profilového plechu
  • matrice otočná o 360°
  • dlouhý “pádlový” spínač
  • úzké tělo stroje
PARAMETRY
baterie:20V Li-ion
hmotnost bez baterie:1,6kg
max. tl. plechu (nerezová ocel):1,2mm
max. tl. plechu (uhlíková ocel):1,6mm
max. tl. plechu hliník:2,5mm
max. tl. plechu měď:1,6mm
min. stříhaná kružnice:75mm