Vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, BRUSHLESS, bez baterie a nabíječky
Hodnocení
vrtací šroubovák aku s příklepem SHARE20V, bez baterie a nabíječky Čtěte více
Skladem
Přidat k Oblíbeným
Nejdříve se musíte přihlásit
Hlídací pes
Skladové číslo: 8891807
Výrobce: EXTOL PREMIUM
Popis
  • 50Nm brushless motor
  • celokovové sklíčidlo s aretací
  • plynulé nastavování momentů plus vrtání, šroubování, příklep
  • celokovová převodovka
  • LED svítilna s dosvitem
  • vrtání s příklepem si poradí i s tvrdšími materiály a zdivem
  • univerzální akumulátor SHARE20V
PARAMETRY
baterie:20V Li-ion
délka:15cm
hmotnost s baterií:1,3kg
L/P chod:ano
max. kroutící moment:50Nm
max. vrtání do dřeva:22mm
max. vrtání do oceli:5mm
max. vrtání do zdiva:6mm