Pila řetězová aku SHARE20V, 40cm, BRUSHLESS, 2x4Ah
Hodnocení
pila řetězová aku SHARE20V, 30cm, 2x4000mAh Čtěte více
Skladem
Přidat k Oblíbeným
Nejdříve se musíte přihlásit
Hlídací pes
Skladové číslo: 8791920
Výrobce: EXTOL INDUSTRIAL
Popis
  • silný „brushless" motor
  • snadné napnutí a výměna řetězu
  • automatické mazání řetězu
  • bezpečnostní pojistka a brzda
  • závěs na zeď
  • ukazatel stavu nabití baterie
  • univerzální akumulátor SHARE20V
PARAMETRY
baterie:20V Li-ion
délka lišty:455mm
hmotnost:4,3kg
hmotnost s baterií:5,6kg
kapacita baterie:2×4Ah
nabíjení baterie cca:1h
objem olejové nádržky:150ml
příslušenství:olej
rychlost řetězu:14,3m/s
řezná délka lišty:325mm