Leštička orbitální aku SHARE20V, 150mm, BRUSHLESS, 2Ah
Hodnocení
leštička orbitální aku SHARE20V, 150mm, BRUSHLESS, 2Ah Čtěte více
Skladem
Přidat k Oblíbeným
Nejdříve se musíte přihlásit
Hlídací pes
Skladové číslo: 8791844
Výrobce: EXTOL INDUSTRIAL
Popis
  • oscilační pohyb kotouče
  • regulace otáček
  • tři typy držení
  • nosný kotouč se suchým zipem
  • nízká hmotnost
  • pro SHARE20V systém baterií
PARAMETRY
baterie:20V Li-ion
excentricita:15mm
hmotnost bez baterie:2kg
hmotnost s baterií:2,4kg
kapacita baterie:2Ah
nabíjení baterie cca:50min
otáčky - oscilační pohyb:2500–2960–3420–3880–4340–4800/min
průměr kotouče:150mm
příslušenství:2×rukojeť, pěnový a vlněný leštící kotouč, brusné papíry